Bestellingen worden binnen 2 werkdagen verzonden
Kwalitatieve materialen en stijlvolle merken
Wisselende collectie met wekelijks nieuwe items
Winkel online of bezoek onze winkels in Boxmeer, Uden, Rosmalen of Malden

Sophie - 28 / Nov / 2023

Angelique uit Boxmeer: Passie voor Mode en Stijl

Angelique uit Boxmeer: Passie voor Mode en Stijl

Al sinds 2005 maakt Angelique deel uit van ons team. Eerst toen ze bij Seasons werkte en later toen ze ons filiaal in Boxmeer kwam versterken. In deze blog leer je Angelique beter kennen dus lees snel verder!

Ben je bekend met onze winkel in Boxmeer, dan ken je haar zeker! In ons filiaal in Boxmeer vind je Angelique ten Cate, een gepassioneerde modekenner met een scherp oog voor stijl. Haar reis bij ons begon al in 2005 toen ze in onze Seasons winkel werkte. Toen Seasons haar deuren sloot, voegde Angelique haar gezelligheid en expertise toe aan ons team van La Vie in Boxmeer. Daar zijn we blij mee!

Kleuren zoals diepzwart, ecru, klassiek donkerblauw en tijdloos wit, vormen de basis van Angelique’s eigen kledingkast. Deze kleuren definiëren haar eigen stijl. Ze voelt zich er goed in en draagt ze daarom graag. De stijl van Angelique is een combinatie van vrouwelijke elegantie en stoere accenten. Ze mixt en matcht met verbluffende resultaten. Haar outfits stralen altijd een gevoel van zelfverzekerdheid uit.

Een witte blouse, een oversized colbert en een broek met een rechte wijde pijp zijn voor Angelique tijdloze favorieten die nooit uit de mode raken. Het zijn stukken die ze koestert en met trots draagt, wetende dat ze altijd elegant en stijlvol zijn. Daarnaast houdt Angelique ook van zowel hakken als sneakers. Angelique laat zich leiden door haar gevoel en de outfit van de dag. Soms zijn het de verfijnde hakken die haar zelfvertrouwen versterken, terwijl ze op andere dagen kiest voor het comfort van sneakers.

Terwijl de seizoenen wisselen, komt Angelique helemaal tot leven in de winter. Ze omarmt de warmte en knusheid die dit seizoen met zich meebrengt. Dit vertaalt zich naar haar eigen stijl.

Voor dit seizoen deelt Angelique enkele onmisbare items: een prachtige blouse, een gilet, een paar schitterende haklaarzen, een grote sjaal en een stijlvol colbert. Deze items vormen de basis voor een veelzijdige en stijlvolle garderobe. Als ze vooruitkijkt naar de zomercollectie 2024, hoopt Angelique op leuke en stoere T-shirts die een speels tintje aan elke outfit toevoegen. Volgens Angelique zijn deze items een perfecte aanvulling op haar stijlvolle en veelzijdige kledingkast.

Wat maakt winkelen bij La Vie zo speciaal volgens Angelique? De sfeer in de ruime winkel, de prachtige collectie en bovenal het personeel. Voor Angelique is het contact met het team en de klanten een van de hoogtepunten van haar werk. Ze is altijd op zoek naar de nieuwste trends en vindt het geweldig om andere te inspireren met haar passie voor mode. Bij La Vie draait het om meer dan alleen kleding: het draait om het creëren van een unieke en warme winkelervaring.

Laat een reactie achter

What are your experiences? Read or write a review here.

*Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

* Verplichte velden

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »
← Keer terug naar de backoffice    De webshop is tijdelijk niet beschikbaar. Achter de schermen wordt hier hard aan gewerkt. Het is momenteel niet mogelijk een bestelling te plaatsen. Bezoek onze winkels of neem contact met ons op door een e-mail te sturen naar [email protected] Verbergen